W dniach 23.10.2019 oraz 6.11.2019 zapraszam na  warsztaty fotograficzne, na których nauczymy się jak prawidłowo ustawić kadr, jakie światło jest najlepsze przy portrecie i jak sprawić by model korzystnie wyglądał na zdjęciu. Praca w parach przy zastosowaniu własnych aparatów lub smartfonów.

Informuję, że są jeszcze wolne miejsca na na Kurs Komputerowy - Podstawy, który będzie się odbywać w świetlicy na Suchym Dworze. Zajęcia trzy razy w tygodniu po południu.

Serdecznie zapraszam na spotkanie czytelnicze z gdyńską artystką, rzeźbiarką, malarką i przede wszystkim pisarką, Panią Małgorzatą Warda.

Chętnych na wycieczkę zapraszam do zapisu u koordynator klubu w poniedziałek w czasie godzin działania klubu.

Poniżej program:

Zbiórka o 6.45 na parkingu przy budynku Gminy Kosakowo.

W najbliższy wtorek - 10.09.2019 zapraszam na zapisy na kolejny semestr Kosakowskiego Klubu Seniora oraz na pierwszą w semestrze wycieczkę fakultetową do Chojnic.

Serdecznie zapraszam na wspólną wycieczkę po Wejherowie. Termin - czwartek 18.07.2019. Spotykamy się na rynku w Wejherowie pod pomnikiem Wejhera o godzinie 10.40.

Czas pożegnać się i przywitać wakacje! Z tej okazji Fundacja Fly zaprasza uczestników i uczestniczki KKS na piknik - spotkanie przy grillu, które odbędzie się 18.06 na zielonym terenie Centrum Kultury w Rewie o godzinie 17.00 - dojazd autobusem 146 do przystanku Rewa Bursztynowa.

15.06.2019 na placu przed Centrum Handlowym Szperk będzie można podziwiać (a nawet kupować!) prace uczestniczek Kosakowskiego Klubu Seniora. Znajdziecie tu szeroko pojęte rękodzieło - ręcznie zdobione świece, kartki okolicznościowe, ozdobne puzderka i wazony, biżuterię... Cuda! Cudawianki!

Built with from JoomlaShine