15 grudnia 2019 roku zakończył się projekt "Kosakowski Klub Seniora" prowadzony przez Fundację FLY. Przy współfinansowaniu z budżetu gminy Kosakowo od 2013 roku grupa Seniorów z terenu gminy Kosakowo korzystała z bogatej oferty zajęć. W latach 2013-2019 w projekcie udział wzięło 560 osób. Aktywizacja Seniorów w gminie Kosakowo możliwa była dzięki zaangażowaniu ponad 100 wolontariuszy prowadzących zajęcia.

Wszystkim osobom zaangażowanym w realizację projektu - wolontariuszom, animatorom Klubu i drogim Seniorom - składamy najserdeczniejsze podziękowania. Dziękujemy także władzom gminy Kosakowo za przychylność i pomoc w realizacji projektu aktywizacji starszych mieszkańców gminy.

Wszystkich Seniorów zapraszamy na zajęcia po sąsiedzku, do Gdyni, do Fundacji FLY. Szczegółowe informacje na temat oferty zajęć dla Seniorów można znaleźć tutaj.

W najbliższą środę jedna z naszych klubowiczek - Pani Joasia, opowie nam o zwyczajach związanych ze świętem Halloween i sposobach jego obchodzenia w Angli. Będzie STRRRASZNIE ciekawie! i smacznie! Zapraszamy!

Spotkanie w godzinach 11.00-13.00 w Gminnym Domu Kultury w Pierwoszynie.

W dniach 23.10.2019 oraz 6.11.2019 zapraszam na  warsztaty fotograficzne, na których nauczymy się jak prawidłowo ustawić kadr, jakie światło jest najlepsze przy portrecie i jak sprawić by model korzystnie wyglądał na zdjęciu. Praca w parach przy zastosowaniu własnych aparatów lub smartfonów.

Informuję, że są jeszcze wolne miejsca na na Kurs Komputerowy - Podstawy, który będzie się odbywać w świetlicy na Suchym Dworze. Zajęcia trzy razy w tygodniu po południu.

Serdecznie zapraszam na spotkanie czytelnicze z gdyńską artystką, rzeźbiarką, malarką i przede wszystkim pisarką, Panią Małgorzatą Warda.

Chętnych na wycieczkę zapraszam do zapisu u koordynator klubu w poniedziałek w czasie godzin działania klubu.

Poniżej program:

Zbiórka o 6.45 na parkingu przy budynku Gminy Kosakowo.

W najbliższy wtorek - 10.09.2019 zapraszam na zapisy na kolejny semestr Kosakowskiego Klubu Seniora oraz na pierwszą w semestrze wycieczkę fakultetową do Chojnic.

Serdecznie zapraszam na wspólną wycieczkę po Wejherowie. Termin - czwartek 18.07.2019. Spotykamy się na rynku w Wejherowie pod pomnikiem Wejhera o godzinie 10.40.

Built with from JoomlaShine