Kosakowskie Centrum Kultury zaprasza na jedyny w swoim rodzaju koncert duetu gitarowego Woch & Guzik, który odbędzie się 19.10 br o godzinie 18.00 w Sali Koncertowej Gminnego Domu Kultury w Pierwoszynie.

Koszt biletów 10zł szkolny i 20zł dla dorosłych

Zapraszamy!

Skansen Archeologiczny Grodzisko w Sopocie zaprasza na festyn historyczny osadzony w realiach Ameryki Północnej z XVIII wieku!

Naprzeciwko siebie staną europejscy koloniści, francuscy żołnierze oraz rdzenni mieszkańcy kontynentu – Indianie. Wydarzenie zrealizują rekonstruktorzy z Konfederacji Tomahawki i Muszkiety, w skład której wchodzą grupy GRH Monongahela 1755, GRH Ticonderoga 1775 i Garnizon Gdańsk.

Impreza odbędzie się w plenerze, na terenie skansenu. Zachęcamy do udziału zarówno dorosłych, jak i dzieci.

WSTĘP WOLNY.

PROGRAM:

W najbliższy piątek 13.09.2019 Kosakowskie Centrum Kultury zaprasza na koncert Mateusza Nawrot i Adama Świstulskiego. Koncert odbędzie się w Gminnym Domu Kultury w Pierwoszynie o godzinie 18.00.

Wstęp wolny.

Organizatorzy Baltic Independent Film Festival oraz Kosakowskie Centrum Kultury serdecznie zapraszają członków

Kosakowskiego Klubu Seniora na pokaz filmu Krzysztofa Zanussiego pt.:"Constans" oraz na rozmowę o filmie

z samym reżyserem w dniu 29.06.2019. Pokaz odbędzie się w Gminnym Domu Kultury o godzinie 12.00

Kochani moi seniorzy!

Jesteśmy zaproszeni przez Kosakowskie Centrum Kultury na KSIĘŻYCOWY PICNIC RODZINNY. Zarezerwujcie sobie czas na relaks pod chmurką, bo

Wójt Gminy Kosakowo oraz Kosakowskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na Noc Muzeów w dn. 18.05.2019 r w godzinach 19.00-24.00 - wydarzenie, które ma miejsce na całym świecie we wszystkich jednostkach kulturalnych takich jak muzea, galerie, teatry, domy kultury itp.

Tradycyjne w połowie sierpnia gmina Kosakowo organizuje, największe wydarzenie w całym roku. Corocznie tysiące turystów odwiedzają naszą gminę, szczególnie w okresie wakacyjnym, kiedy to przypadają obchody Dni Gminy Kosakowo, których Honorowym Patronem jest Wójt Gminy Kosakowo Marcin Majek.
Podczas muzycznego maratonu wystąpią gwiazdy polskiej estrady.

Serdecznie zapraszamy na nadchodzące wydarzenia:

Spektakl teatralny "Wyspa Surykatek" - 14.04, godz. 18:00 w Domu Kultury w Pierwoszynie.

Koncert Joanny Aleksandrowicz - 27.04, godz.18:00 w Domu Kultury.

Święto flagi - przemarsz z flagami z plaży w Mechelinkach do Rewy, spacer brzegiem morza - 02.05, godz. 10:00.

Na wszystkie imprezy wstęp wolny.

Built with from JoomlaShine